Naujienos kraunasi...

Dimšos traukiamas "Atletas" įveikė vilniečius, žalgiriečiai laimėjo Šilutėje (rezultatai)

"Atleto" nuotr.
Egidijus Dimša pelnė 27 taškus, o jo vedama Kauno r. „Atleto“ (4-5) komanda iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“. Kauno r. klubas savo aikštėje Garliavoje 74:72 (16:21, 22:25, 15:12, 21:14) įveikė Vilniaus „Perlą Energiją“ (3-6).

„Perlui Energijai“ tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.

Vilniečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 7 taškais (60:53), bet tada į kovą pakilo Kauno r. klubas. Egidijus Dimša pelnė 6 taškus, Karolis Babkauskas pridėjo tris taškus ir „Atletas“ jau buvo priekyje – 62:60.

Iki mačo pabaigos likus 76 sekundėms Lukas Valantinas įmetė dvitaškį ir vilniečiai priartėjo iki 1 taško (72:73), bet likus 9 sek. Julius Liesis įmetė vieną baudą, o lemiamas Nojaus Bieliausko tritaškis tikslo nepasiekė.

Per lemiamą kėlinį Egidijus Dimša įmetė 12 taškų, Karolis Babkauskas pridėjo 8.

Kauno r. komandai Egidijus Dimša per 25 minutes pelnė 27 taškus (8/11 dvit., 1/1 trit., 8/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 36 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Lukas Valantinas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (7/7 dvit., 1/4 baudų) ir 8 atkovoti kamuoliai.

„Atletas“: Egidijus Dimša 27 (8/11 dvit., 8/8 baud., 36 naud. bal.), Karolis Babkauskas 20 (5/10 trit., 10 rez. perd., 28 naud. bal.), Ignas Juškevičius 9 (5/8 baud.), Gytis Sirutavičius 8 (2/2 trit.).

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 17 (4/9 dvit., 2/4 trit.), Lukas Valantinas 15 (7/7 dvit., 8 atk. kam.), Nojus Bieliauskas 12, Augustinas Kiudulas 7.

M. Krivo taškai įtvirtino „Žalgirio“ dublerių pergalę Šilutėje

Penktąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (5-4) ekipa, išvykoje 71:68 (17:19, 19:9, 21:17, 14:23) nugalėjusi „Šilutę“ (4-5).

Kauno ekipai tai buvo trečiasis iš eilės laimėjimas.

Kauno komandos gretose išsiskyrė Ugnius Jaruševičius, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 16 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 3/4 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Šilutės komandai Valdas Vasylius per 31 minutę pelnė 21 tašką (7/14 dvit., 2/6 trit., 1/1 baudų), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Antrąjį kėlinį jaunieji žalgiriečiai laimėjo 10 taškų persvara (19:9), o po trečiojo ketvirčio turėjo 12 taškų pranašumą (57:45).

Visgi tuomet „Šilutė“ spurtavo 19:5 ir išsiveržė į priekį (64:62).

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus (68:68), bet Motiejus Krivas įkrovė į krepšį. Vėliau aukštaūgis pataikė vieną baudą iš dviejų ir kauniečiams suteikė 3 taškų persvarą (71:68).

Andrius Gaidys tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, bet jo šūvis tikslo nepasiekė.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 21 (7/14 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Rokas Mačiulis 11 (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Ibrahima Sylla 9 (2 blok.), Delante Marcel Jones (2/7 dvit., 6 atk. kam.), Deividas Anužis (10 rez. perd., 4 kld.), Tadas Poška (5 atk. kam.) po 8.

„Žalgiris-2“: Ugnius Jaruševičius 16 (5/9 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Dominykas Butka 12 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 6 kld.), Gytis Nemeikša 10 (4/4 dvit.), Motiejus Krivas 9 (4/6 dvit.), Titas Sargiūnas 8 (4/9 dvit., 9 rez. perd.).

Antrą rezultatyviausią visų laikų pasirodymą surengusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Mažeikius“

Į „7bet-NKL“ pirmenybių rekordą besitaikiusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-1) iškovojo triuškinamą pergalę.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 128:58 (34:15, 30:10, 39:17, 25:16) nepaliko vilčių Mažeikių „Mažeikiams“ (3-6).

128 taškai – antras rezultatyviausias visų laikų pasirodymas NKL pirmenybių istorijoje. Absoliutus rekordas priklauso Šakių „Vyčio“ klubui, kuris įmetė 135 taškus dvikovoje su Palangos „Palanga“ 2018 m. kovo mėnesį.

Tuo metu 2011 m. sausį Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 128 taškus įmetė į Anykščių „Puntuko“ krepšį.

„Sūduva-Mantinga“ šio vakaro rungtynių baigtį nusprendė jau pirmajame kėlinyje. Tautvydas Kliučinykas bei Ignas Labutis pataikė po dvitaškį, Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus ir po spurto 13:3 šeimininkai pirmavo 17 taškų persvara – 30:13.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir antrajame kėlinyje. Toliau apsukų nemažinę marijampoliečiai ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 64:25, tad likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas.

„Sūduva-Mantinga“ 100 pelnytų taškų ribą pasiekė dar trečiajame kėlinyje, o taškus pelnė visi aikštėje pasirodę krepšininkai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Š. Beniušis surinko 23 taškus (8/10 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką, 4 išprovokuotas pražangas bei 35 naudingumo balus.

15-metis Augustas Merkys ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pasižymėjo 9 taškais (0/2 dvit., 3/6 trit.), 2 rezultatyviais perdavimais, 2 perimtais ir 1 atkovotu kamuoliu bei 9 naudingumo balais.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Jonas Paukštė, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (8/11 dvit., 0/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 13 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 23 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 22 (5/5 dvit., 4/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 17 (5/8 trit.), Tautvydas Kliučinykas 16 (5/7 dvit., 8 rez. perd.), Žygimantas Šimonis 15 (4/9 trit., 8 rez. perd.), Ignas Labutis 11.

„Mažeikiai“: Jonas Paukštė 16 (8/11 dvit.), Laurynas Balkūnas 13, Mindaugas Motuzas 11.

Susitikime su išretėjusiu „Vyčiu“ „Delikatesas“ nutraukė nesėkmių seriją

Stipriai ketvirtajame kėlinyje įsibėgėjęs Joniškio „Delikatesas" (2-7) iškovojo antrą pergalę „7bet-NKL“. Joniškio klubas namie 97:81 (17:19, 23:23, 22:22, 35:17) įveikė su išretėjusia rotacija atvykusią Šakių „Vyčio" ekipą (5-4).

„Vyčio“ komandai rungtynėse negalėjo padėti keturi krepšininkai: Aurelijus Pukelis, Šarūnas Vingelis, Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis. Komandos lyderiai buvo išvykę į Meksikoje organizuojamą 3x3 turnyrą.

Prieš šias rungtynes prie „Delikateso“ vairo vėl stojo Robertas Stankevičius, kuris prieš tai ekipą treniravo 2010-2016 m.

Į Joniškio komandos rikiuotę po traumos taip pat grįžo Donnellis Cegersas, kuris vidutiniškai iki šių rungtynių rinko po 17,8 taško.

Rungtynių pradžioje „Delikatesas“ susikrovė 7 taškų pranašumą, o Erikas Kučiauskas, nepatenkintas auklėtinių žaidimu, paprašė minutės pertraukėlės (11:4). Po pasitarimo „Vyčio“ ekipa žengė ant parketo kur kas agresyvesnė – susirinkti atšokę kamuoliai gynyboje ir puolime leido svečiams iš Šakių ne tik prisivyti varžovus, bet ir užbaigti kėlinį pozityvia nata (19:17).

Per antrąjį kėlinį „Vyčio“ krepšininkai dar labiau įsismagino puolime, užbaiginėdami atakas ilgais perdavimais ir greitais išpuoliais. Šioje atkarpoje „Delikatesas“ kaip tik pradėjo dažnai klysti puolime (23:39).

Kėlinio antroje pusėje Roberto Stankevičiaus kariauna atrado būdą, kaip pristabdyti greitai bėgančius varžovus ir patys pradėjo regzti sėkmingesnes atakas (40:42).

Po ilgosios pertraukos Augustino Mikšto 6 iš eilės taškai vėl išvedė „Vytį“ į priekį, bet namų komanda vis dažniau pradėjo remtis aukštaūgio Donnellio Cegerso pranašumu po krepšiu (62:64).

Ketvirtajame kėlinyje Simonas Kriaučiūnas ore įsirėžė į Justą Vieversį, kuris skaudžiai leidosi ant nugaros. Nesportinė pražanga leido „Delikatesui“ susikurti pranašumą, o J. Vieversys ilgai netrukus dar smeigė 2 papildomus tritaškius (75:64). „Delikateso“ krepšininkai nuo šio momento perėmė rungtynių eigą ir likus 6-ioms minutėms turėjo 16 taškų pranašumą (80:64). Tokia pačia persvara baigėsi rungtynės (97:81).

Joniškio komandai Donnellis Cegersas per 35 minutes pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 5/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Svariai prie šios pergalės prisidėjo dvigubą dublį įsirašęs Tomas Balčiūnas, kuris pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Simonas Kriaučiūnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 20 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baudų), 3 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 19 (7/13 dvit., 5/5 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 33 naud. bal.), Darionas Rackley 17 (3/7 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd., 26 naud.), Justas Vieversys (4/7 trit., 4 kld.), Tomas Balčiūnas (6/11 dvit., 12 atk. kam., 4 per. kam.) po 16, Valerijus Anisimovas 10 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Ignas Daukšys ir Arūnas Rimkus po 7.

„Vytis“: Simonas Kriaučiūnas 20 (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud., 4 per. kam.), Augustinas Mikštas 19 (5/10 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Karolis Kokoška 14 (4/8 trit.), Gabrielius Čelka 13 (5/7 dvit., 5 rez. perd.), Justas Šukelis 8 (4/7 dvit., 4 per. kam.).

E. Preibio taškai atnešė debiutantams pergalę prieš nelaimintį „Neptūną-Akvaservis“

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Kretingos“ (4-5) ekipa.

Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai 71:68 (10:12, 18:28, 18:9, 25:19) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-9) krepšininkus, kurie vis dar lieka be pergalių.

Likus 2 minutėms kretingiškiai pirmavo 6 taškais (66:60), tačiau „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 5:0 ir po Mato Vaitkaus dvitaškio likus 51 sekundei kvėpavo varžovams į nugaras (65:66).

Netrukus Edgaras Preibys smeigė tritaškį (69:65), Rytis Šakaitis atsakė tuo pačiu (68:69), Eimantas Žilius prametė abi baudas ir klaipėdiečiai turėjo progą persverti rezultatą, tačiau Mato Vaitkaus tritaškis tikslo nepasiekė, o pergalę baudų metimais įtvirtino E. Preibys.

Kretingos komandai praėjusios savaitės MVP Rytis Zabita per 31 minutę pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Lukas Kreišmontas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 25 taškai (5/5 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 34 naudingumo balai.

„Kretinga“: Edgaras Preibys 16 (4/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Rytis Zabita 15 (6/9 dvit., 13 atk. kam., 26 naud.), Aidas Viskontas 14 (4/10 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd.), Eimantas Žilius 13 (4/7 dvit., 0/5 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Domininkas Matutis 8 (1/7 trit., 5 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 25 (5/5 dvit., 3/8 trit., 6/9 baud., 10 atk. kam., 34 naud.), Matas Vaitkus 18 (4/11 trit., 4 kld.), Oskaras Pleikys 10 (4/9 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Rytis Šakaitis 7 (4 rez. perd.).

Lemiamu metu spurtavę telšiškiai palaužė „Kuršius“

Pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Telšių“ (7-2) krepšininkai.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 84:78 (23:21, 25:24, 16:15, 20:18) palaužė Palangos „Kuršių“ (4-5) ekipą.

Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos švieslentėje degė lygus rezultatas – 70:70, tačiau tuomet „Telšiai“ surengė atkarpą 12:3 ir po Mantvydo Žukausko dvitaškio su pražanga likus minutei įgijo 9 taškų pranašumą (82:73).

Per likusį laiką „Kuršiai“ stebuklo nesurengė ir šeimininkai triumfavo.

Telšiai komandai Deividas Rasys per 30 minučių pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 4/8 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose naudingiausiai žaidė Justinas Youngas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (8/10 dvit., 1/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 31 naudingumo balas.

23 taškus (4/7 dvit., 5/11 trit.) pridėjo Derekas Hanesas, tačiau 9 sykius suklydo.

„Telšiai“: Deividas Rasys 22 (4/7 dvit., 4/8 trit., 5 rez. perd., 3 blok., 4 kld.), Ignas Razutis 17 (4/5 dvit., 2/9 trit., 4 rez. perd.), Laurynas Kaveckis 14 (4/5 trit.), Vilius Pocius (2/5 trit.) ir Edgaras Stanionis (2/8 trit.) po 10.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 23 (4/7 dvit., 5/11 trit., 9 kld.), Tadas Kararinas 18 (5/9 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Justinas Youngas 17 (8/10 dvit., 11 atk. kam., 4 blok., 31 naud.), Tadas Budrys 8 (4/4 dvit., 5 atk. kam.).

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio

Plungės "Olimpas" nesnaudžia: pirmasis legionierius, LKL žaidęs centras bei vietinis talentas
Plungės „Olimpas“ oficialiai pristatė pirmąjį legionierių. Plungiškiai sukito rankomis su 27-erių Jaredu Smallu.Amerikietis pastaruosius dvejus metus žaidė aukščiausioje
"Žalgirio" dubleriai pralaimėjo Sargiūno taurės mažajame finale
Panevėžyje vykstančiame tradiciniame Raimundo Sargiūno taurės turnyre jauniesiems žalgiriečiams nepavyko iškovoti medalių.Mažajame finale "Žalgiris-2" 68:85 (25:22, 8:24, 20:19,
Dimša keliasi į NKL čempionų gretas
Toliau aktyviai sudėties dėlionę pildantis „7bet-NKL“ čempionas „Jurbarkas-Karys-Manvesta“ pasikvietė Egidijų Dimšą.Patyręs aukštaūgis praėjusį sezoną
Olimpinis medalininkas žais NKL čempionų gretose
„7bet-NKL“ čempionai „Jurbarkas-Karys-Manvesta“ pradėjo pasiruošimą titulo gynybai ir oficialiai pranešė apie prie komandos prisijungiantį Gintautą Matulį.Utenos
Gecevičius nekabina sportbačių ant vinies
„Telšiai“ oficialiai pranešė apie skambų naujoką. Žemaitijos sostinės klubas pasirašė sutartį su 36-erių Martynu Gecevičiumi.193 cm ūgio snaiperis praėjusį
Sargiūno taurės turnyre dalyvaus ir jaunieji žalgiriečiai
Naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošiantys Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai rugsėjo 3–5 d. turės rimtą jėgų išbandymą –
Mažeikiečiai pranoko "Ryto" dublerius
Pirmose draugiškose sezono rungtynėse Mažeikių „M Basket-Delamode” krepšininkai 86:80 (21:17, 21:16, 30:20, 14:28) nugalėjo Vilniaus „Ryto-2” krepšininkus.Vos
Lekūnas grįžta į NKL
Praėjusį sezoną pirmą kartą legionieriaus duonos paragavęs Tomas Lekūnas artėjantį sezoną sugrįš į „7bet-NKL“. Lietuvis papildė „Šilutės“ komandą.Puolėjas
Naujasis pasiruošimą pradėjusių "Žalgirio" dublerių treneris: su darbu ir noru viskas bus gerai
Kauno „Žalgirio“ sistemos jaunieji krepšininkai šią savaitę pradėjo oficialų pasiruošimą 2024–2025 m. sezono kovoms.Pirmose komandinėse treniruotėse kartu
"Kretingoje" – iš Prancūzijos grįžtantis bei LKL patirties turintis įžaidėjas
„Kretingą“ papildys iš Prancūzijos į „7bet-NKL“ pirmenybes sugrįžtantis Mantvydas Staniulis, skelbiama pranešime spaudai. Pastaruosius pusantrų metų 27-erių
Dar turi parako: 39-erių snaiperis atvyksta į Palangą
Savo karjeroje taško dar nededantis Mantas Ruikis artėjantį sezoną rungtyniaus Palangos „Olimpe“. Su 39-erių veteranu pasirašyta sutartis vienam sezonui, oficialiai paskelbė
"Ryto" dublerių gretose – Šiaulių krepšinio legendos sūnus bei panevėžietis
Artėjančiame sezone Vilniaus „Ryto“ marškinėlius apsivilks „Betsafe-LKL“ čempionate jau spėję debiutuoti devyniolikmečiai – Deividas Žukauskas ir Nikas Stuknys.
NKL: čempionai pasikvietė Nausėdą, "Šilutė" – Urboną, Budrys grįžtą į gimtąjį miestą
„Jurbarkas-Karys“ oficialiai pranešė apie dar vieną naujoką. „7bet-NKL“ čempionai padėjo parašą ant sutarties su 32-ejų Justu Nausėdu. Pastaruosius ketverius
Žalgirietis pakviestas į prestižinę talentų stovyklą Niujorke
Kauno „Žalgirio“ sistemos auklėtinis Dovydas Buika šią savaitę pasisems neįkainojamos patirties už Atlanto. Krepšininką pakvietė į rugpjūčio 8–11 dienomis Niujorke
"Delikatese" – Kaukazo lygoje siautėjęs gynėjas, "Šilutė" išlaikė ukrainietį
Joniškio „Delikatesas“ oficialiai pristatė pirmąjį naujoką. Joniškio klubas pasirašė sutartį su Kennethu Milleriu. 29-erių amerikietis prabėgusiame sezone
"Žalgiris" atsisveikino su dar vienu talentingu jaunuoliu
Ateinantį sezoną Kauno „Žalgirio-2“ gretose nebeliks 21-erių Dominyko Butkos. Apie tai oficialiai pranešė klubas.Panevėžietis kauniečių sistemoje praleido ketverius metus,
42-ejų Delininkaitis dar nekabina sportbačių ant vinies
Tomas Delininkaitis taško savo karjeroje dar nededa. Su „Jurbarku-Kariu“ čempionu tapęs 42-ejų veteranas lieka jurbarkiečių gretose dar vieneriems metams. Geriausio „7bet-NKL“
Jaunieji žalgiriečiai Italijoje tikrinsis jėgas su NCAA universiteto komanda
Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda rugpjūčio 1–4 d. Italijoje semsis tarptautinio krepšinio patirties ir sužais draugiškas rungtynes su JAV studentų lygos (NCAA) aukščiausiojo
"Žalgirio" jaunuolis rungtyniaus Italijoje
Dar vienas Kauno "Žalgirio" talentas toliau tobulės užsienyje, tačiau šį kartą – ne NCAA pirmenybėse.Emilis Bartninkas vilkės Dezijaus "Aurora" komandos marškinėlius.Kauniečiui
LKF sprendimas: prie 13-os licencijuotų NKL klubų prisijungs dar 3
Liepos 24 d. įvyko galutinis LKF klubų licencijavimo komisijos posėdis, kurio metu buvo licencijuoti klubai, atitinkantys Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos dalyvio kriterijus. Viso licencijavimo
LKF: 10 klubų atitinka licencijavimo antrajai lygai reikalavimus, likusiems teks tai įrodyti
Liepos 11 d. vyko Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato dalyvių licencijavimo komisijos posėdis. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, LKF Vykdomasis komitetas birželio
Prie "Neptūno" dublerių vairo grįžta Serapinas
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ oficialiai pristatė atsinaujinusį trenerių kolektyvą ateinančiam sezonui.Į komandos vyriausiojo trenerio kėdę sugrįžta Simonas Serapinas, kuris šiose
NKL rezultatyvumo rekordo autorius keliasi į Ispaniją
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) praėjusį sezoną siautėjęs Devinas Hutchinsonas palieka Joniškio "Delikatesą"Amrikietis karjerą tęs Ovjedo "Unicaja Banco"
"Žalgiris" susiejo ateitį su sparčiai tobulėjančiu 17-mečiu
Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemos komandose sėkmingai 2023–2024 m. sezone rungtyniavęs 17-metis Mantas Juzėnas pasirašė ilgalaikę sutartį su žaliai baltų klubu.Tolimesniu
"Rytas" atsisveikino su talentingu kauniečiu
Sudėties pildyti neskubantis Vilniaus "Rytas" atsisveikino jau su penktuoju Lietuvos čempionu tapusiu žaidėju.Sostinės klubas atsisveikino su pagal dvigubą licenciją rungtyniavusiu Modestu
LKF nutraukė sutartį su NKL: "Dėl labai stiprios lažybų įtakos"
Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio federacijos biure vyko neeilinis Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo sprendžiamas Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato